Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rock

Byla jednou jedna slečna jménem Bonnie. Pocházela ze solidní bohaté rodiny. Vystudovala dobrou školu a začala pracovat ve firmě rodičů.

Byl jednou jeden mladý muž jménem Kevin. Pocházel ze solidní bohaté rodiny. Vystudoval dobrou školu a začal pracovat ve firmě Bonniiných rodičů. Bonnie byla jednou z mnoha jeho kolegyň, přesto se mu právě ona zalíbila. Ale ať se Kevin snažil, jak se snažil (dokonce jí nosil svačinku), Bonnie si ho v práci nevšimla. Tak se milý Kevin rozhodl jít na to jinak.

Když se Bonnie s kamarádkami po práci stavila na jídlo v blízké kavárně, na parkoviště k občerstvení přijela tlupa motorkářů. Jejich šéf v kožené bundě měl kolem sebe oblak testosteronu a černé linky na očích. Všichni se nasáčkovali do kavárny. Bonnie s kamarádkami se rozhodly raději podnik opustit, ovšem motorkářský šéf jim zastoupil cestu s rošťáckým úsměvem a dotazem, jestli se některá nechce projet na jeho mašině. Dámy ohrnuly nos a odkráčely. Jenže situace se opakovala celý následující týden a šéf motorkářů, který si říkal Rock, byl čím dál tím zábavnější a roztomilejší, jakož i drsný a záhadný. Bonnie se líbil, měla trochu pocit, jako by ho už někde viděla.

A bodejť by neviděla, Rock totiž ve skutečnosti byl Kevin! Rozhodl se, že si ho Bonnie musí všimnout, a protože měl koženou bundu, motorku a vlastní gang, vzal si z práce dovolenou, neholil se a ukazoval se jí záměrně v jiné podobě, než na jakou byla zvyklá.

Bonnie nakonec na Rockovu nabídku projížďky kývla, tak Rock nastartoval motocykl, ona si sedla za něho a vyjeli za město. Tam, na vyhlídce, Rock zaparkoval. Nebyli tam sami, bylo tam ještě několik podobných párků. V počáteční chvilce trapného ticha se Rock rozhlédnul a uviděl, že většina mužů drsňácky kouří. Sáhnul tedy za ucho pro cigaretu, zapálil si ji, několikrát labužnicky potáhnul a pak se strašlivě rozkašlal. Vida zděšený Bonniin pohled se smíchem jí vysvětlil, že on vůbec nekouří, i když by to pro jeho image bylo dobré. Tak spolu pohovořili o svých zálibách a pak Rock/Kevin odvezl Bonnie zpátky do kavárny. Vyjížďku si několikrát zopakovali.

Když Kevinovi skončila dovolená, nechal se přeřadit na jiné místo ve firmě, aby nebyl Bonnii na očích, a scházel se s ní dál jako Rock. Přišel na to Bonniin otec a byl šokován, že jeho holčička se schází s nějakým gangsterem. Přikázal jí okamžitě toho nechat, ale tím způsobil, že Bonnie se na Rocka upnula ještě víc. Nakonec se rozhodla s Rockem utéct do Mexika. Ve stejné době si ovšem Bonniin otec zavolal Kevina do kanceláře, aby mu sdělil, že ho chce povýšit, a povšimnul si nápadné podobnosti s motorkářem. Kevin se mu přiznal, že s Bonnií chodí on, jen pod přezdívkou. Pantáta se od srdce zasmál a spolu ukuli plán: otec Bonnii oznámí, že jí našel manžela, a dotlačí ji až k útěku za Rockem. Až budou v Mexiku, oznámí jí Rock, že je Kevin. Jenže Bonnie mezitím přemýšlela, jakou budoucnost má s nějakým motorkářským budižkničemu, a když jí otec oznámil, že pro ni má ženicha, ona se vůbec nesnažila protestovat nebo utéct. Nedalo se tedy nic dělat, Kevin musel přijít jako ženich. Když ho Bonnie uviděla na večírku, nemohla věřit svým očím. Nejdřív se na něho zlobila a utekla trucovat do pokoje, ale když jí Kevin přijel pod okno s motorkou, vylezla po okapu za ním a odjeli spolu do západu slunce.

Kterážto scéna se prolne do podobného odjezdu do západu slunce hned po svatbě.